Iniciatyva „Energijos ratas”

2020 m. liepos 2 d. asociacija Narsiečių bendruomenė surengė iniciatyvos „Energijos ratas” atidarymą. Projektas įgyvendinamas kartu su „Kaunas – Europos kultūros sostinė” bendruomenių programa „Fluxus Labas!”.

Energijos ratas – tai S. Kneipo takelio principu įrengtas basų kojų ratas Narsiečiuose esančioje Liepų alėjoje. Rekreacinės paskirties Aleksoto vieta asociacijos Narsiečių bendruomenės iniciatyva tampa gyventojų ir visų miestiečių traukos vieta. Čia stovi Narsiečių knygų namelis ir Kaimynų suoliukas, pasisupti kviečia naujos supynės ir drąsą išbandyti Energijos ratas. Asociacijos Narsiečių bendruomenė pirmininkė Vilma Litvaitienė džiaugiasi ir stebisi gyventojų sutelktumu ir atsiliepimu į įvairias iniciatyvas. Įrengiant Energijos ratą savaitgaliais ir darbo dienų vakarais į darbus kibo visi, kas galėjo.

Kartu mes galime daugiau, kartu mes galime viską.

Daugiau apie įvykusį renginį galite pamatyti čia:

https://www.facebook.com/108124890587909/posts/322793889121007/.

 

Narsiečių bendruomenė informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content