Informuojame, kad prašymai-paraiškos dėl būsto šildymo išlaidų kompensacijos priimami nuo 2023 m. rugsėjo 1 d.

Informuojame, kad prašymai-paraiškos dėl būsto šildymo išlaidų kompensacijos (centralizuotam šildymui) priimami nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. Prašymai-paraiškos dėl būsto šildymo išlaidų kompensacijos (dujoms, malkoms, anglims ir kt.) bus priimami tik paskelbus šildymo sezoną Kauno miete. Prašymus-paraiškas dėl būsto šildymo išlaidų kompensacijos gyventojai galės teikti visą šildymo sezoną ir jos bus skiriamos visam šildymo sezono laikotarpiui, jei asmenys kreipimosi ir sprendimo priėmimo metu, taip pat laikotarpiu už kurį kompensacijos skiriamos turės teisę jas gauti.

Prasidėjus prašymų-paraiškų teikimui išaugo besikreipiančių asmenų skaičius, todėl atsiprašome jei laikinai nepavyksta prisiskambinti. Priėmimui galite užsiregistruoti savarankiškai elektroniniu būdu, adresu: https://registracija-soc.kaunas.lt/#/login Prašymą-paraišką pateikti galite elektroniniu būdu per Socialinės paramos informacinę sistemą šeimai (SPIS), adresu www.spis.lt

Atkreipiame dėmesį, kad parengtas Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo pakeitimas, kuriuo vadovaujantis, nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. priimtiems prašymams-paraiškoms dėl piniginės socialinės paramos bus vertinamas turimas asmens (šeimos) turtas (kilnojamas, nekilnojamas, piniginės lėšos).

                      Gyventojų prašome supratimo ir kantrybės.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content