Informuojame apie patvirtintą Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymą ,,Dėl numerių pastato V. Krėvės pr. 104A patalpoms suteikimo ir keitimo”.

Informuojame apie patvirtintą Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymą ,,Dėl numerių pastato V. Krėvės pr. 104A patalpoms suteikimo ir keitimo”.  Patvirtinto įsakymo tikslas – suteikti daugiabučio gyvenamojo namo adresu V. Krėvės pr. 104A, Kaunas, dviem gyvenamosioms  patalpoms (butams) numerius Nr. 14 ir Nr. 14A ir negyvenamajai patalpai (garažui) suteikti numerį R8. Numeriai patalpoms suteikiami pagal 270-osios daugiabučio namo savininkų  bendrijos 2022 m. spalio 3 d. išduotas pažymas ir atliktus patalpų kadastrinius matavimus, keičiant vieno adreso objekto numerį ir atsižvelgiant į pastato patalpų numerių seką.

isak. V. Kreves 104A pat. N (2)

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content