INFORMACIJA KARO PABĖGĖLIAMS IŠ UKRAINOS

Aktualūs kontaktai ir nuorodos:

  • Kilus papildomų klausimų, kiekvieną darbo dieną ir savaitgaliais nuo 7.30 iki 21.00 val. galima kreiptis į Migracijos departamento karštąją liniją: +370 527 17112. Taip pat el. paštu [email protected].
  • Kauno karštoji linija dėl pagalbos suteikimo mieste: +370 661 69345.
  • Dėl ukrainiečių vaikų ugdymo organizavimo Kauno miesto darželiuose ir mokyklose: [email protected].
  • Informacijos teikimas apie į Lietuvą atvykstančius ukrainiečius ar jų grupes: +370 692 59977. Tai padės operatyviau pasirūpinti informacijos ir pagalbos suteikimu.
  • Informacijos teikimas apie asmenis, kurie nepraėjo registracijos procedūrų: [email protected]nurodant, kokiu adresu ir kokiose patalpose apgyvendinti asmenys, jų vardus ir pavardes.
  • Migracijos departamentas internete (www.migracija.lt) nuolat atnaujina informaciją apie Ukrainos piliečiams taikomas migracijos procedūras ir atsako į dažniausiai užduodamus klausimus.
  • Aktuali informacija gyventojams dėl civilinės saugos: https://www.lt72.lt/

 

Dažniausiai užduodami klausimai.

https://migracija.lrv.lt/lt/naudinga-informacija/ukraina-ukrayina-ukraina-ukraine/informacija-ukrainos-pilieciams-1/migracijos-paslaugos

Dėl leidimų gyventi Lietuvos Respublikoje gavimo

https://www.migracija.lt/home

Registracijos centrai yra Alytuje (Alytus, Pramonės g. 1B), Marijampolėje (Marijampolė, Parko g. 9), Klaipėdoje (Paryžiaus Komunos g. 16A), Kaune (Kaunas, Vytauto pr. 79), Šiauliuose (Šiauliai, Jablonskio g. 16) ir Vilniuje (Vilnius, Minties g. 3).

Registracijos centre:

  • Jums bus suteikta išsami informacija apie Jūsų buvimo Lietuvoje galimybes;
  • Jums bus suteiktas laikinas apgyvendinimas Lietuvoje;
  • gausite maisto davinius, Jums bus suteikta pagrindinė medicininė pagalba.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content