INFORMACIJA GYVENTOJAMS TVARKANTIEMS APLINKĄ

Bundanti gamta šaukiasi mūsų pagalbos, vis dažniau dieną mus šildanti saulė kviečia nelikti abejingais mus supančiai aplinkai. Dainavos seniūnijos gyventojai vienas po kito imdami pavyzdį iš kaimyno imasi gražinti aplinką. Norisi pasidžiaugti gražėjančia Dainavos seniūnijos teritorija, tačiau nepamirškite kad susitvarkę aplinką turite pasirūpinti ir šiūkšlių išvežimu. Dažnai sutvarkę savo teritoriją šiukšles (baldus, padangas, lapus, šakas irkt) sukrauna prie konteinerių, gatvių. Taip pat  informuojame, kad  teritoriją prie konteinerių, turi prisižiūrėti ir tvarkyti bendrijos arba namo administratoriai, arba gyventojai, kurie yra atsisakę administratoriaus paslaugų dėl teritorijos priežiūros.

Informuojame, kad antrinės žaliavos, pakuotės ir pakuočių atliekos, didžiosios atliekos, biologiškai skaidžios atliekos, elektros ir elektroninės įrangos atliekos, statybos ir griovimo atliekos, alyvų atliekos, buityje susidarančios pavojingos atliekos iš komunalinių atliekų turėtojų (fizinių asmenų) nemokamai priimamos atliekų surinkimo aikštelėse.

Taip pat primename, kad pagal Kauno miesto tvarkymo ir švaros taisykles <<Jeigu teritorijų planavimo dokumentuose teritorija nėra apibrėžta (nurodyta), faktiškai naudojama teritorija laikoma teritorija iki gretimos teisės aktų nustatyta tvarka priskirtos ar faktiškai naudojamos teritorijos, bet ne daugiau kaip 50 metrų nuo pastatų išorinių atitvarų arba pagal Savivaldybės nustatytas prižiūrimų teritorijų schemas>>.  Iš faktiškai naudojamos teritorijos surinktomis šiukšlėmis ir žaliosiomis atliekomis jų išvežimu turi pasirūpinti bendrijos, namo administratorius arba patys gyventojai,  jeigu  jie yra atsisakę administratoriaus paslaugos dėl teritorijos priežiūros.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content