Informacija gyventojams dėl lengvatinių viešojo transporto bilietų

Lengvatos suteikiamos gyventojams, kurie yra deklaravę gyvenamąją vietą Kauno mieste.

Moksleiviams, studentams, neįgaliems asmenims, 70 metų ir vyresniems asmenims, vaikams, daugiavaikių šeimų vaikams ir kai kuriems kitiems asmenims yra suteikta teisė važiuoti Kauno miesto viešuoju transportu su lengvata.

Daugiau informacijos nemokamu telefonu 8 800 20 000, atvykus į Kauno miesto viešojo transporto aptarnavimo centrą, adresu Laisvės al. 114, Kaunas (darbo laikas: I-V 7.30 val. iki 18.30 val.) arba savitarnos svetainėje https://savitarna.kaunoziogas.lt/

Lengvatos

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content