Informacija dėl planuojamų pratybų

Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-oji rinktinė 2020 m. sausio 16 d. Kauno tvirtovės III forte ir jo apylinkėse planuoja vykdyti karinio rengimo pratybas.

Pratybų metu apie dvidešimt karių judės ginkluoti. Sunkioji vikšrinė technika, grunto kasimo ar kiti inžineriniai darbai nebus atliekami. Transporto priemonės judės tik keliais. Pratybų metu kariai naudos garsines imitacijos priemonės.

Užtikriname Jus, kad kariai laikysis priešgaisrinių ir gamtos apsaugos taisyklių, kelių eismo taisyklių ir civilių kasdienė veikla nebus trikdoma.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content