Informacija dėl KŪDIKIO KRAITELIO

            Kaunas jungiasi prie socialinės iniciatyvos „Visi naujagimiai lygūs“ ir nuo 2020 m. kiekvienam kūdikiui gimusiam Kauno miesto savivaldybėje dovanoja gyvenimo pradžios kraitelį. Šios iniciatyvos tikslas – pasveikinti gimusį mažylį bei padėkoti jo tėvams, nes kiekvienas kaunietis miestui svarbus ir reikalingas.

Iš viso Kauno kūdikio kraitelį susideda iš keturių dalių: vaiko priežiūros vadovas, prisiminimų knyga – albumas, kūdikio kraitelis ir Kauno miesto dovanų kortelė. Nuo kitų miestų kraitelių Kauno dovana skiriasi tuo, kad ji skirta ne tik mažyliams, bet ir jų tėveliams. Dovanojama Kaunastic dovanų kortelė tarsi paraginimas neužmiršti ir savęs, nes tik laimingi tėvai gali užauginti laimingus vaikus.

Kaunui labai svarbi tėvų nuomonė, todėl kiekvienas gavęs šią dovaną kviečiamas dalyvauti anoniminėje apklausoje. Džiugu, kad pirmieji atsiliepimai yra pozityvūs ir kauniečiai šią iniciatyvą vertina teigiamai.

Sekti naujienas ir savo patirtimi pasidalinti taip pat kviečiame socialinio tinklo Instagram paskyroje kad_augtum_laimingai.

Daugiau informacijos – http://auga.kaunas.lt/projektai/kudikio-kraitelis/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content