Informacija dėl 2023 m. birželio mėnesio maisto produktų paketų dalinimo

 

 

 

 

Šančių seniūnijos gyventojai, kviečiami atsiimti paramą maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo programos, adresu A. Juozapavičiaus pr. 60, (Kauno Švenčiausiosios Jėzaus Širdies Šančių parapijos patalpose).

Parama bus dalinama:

Birželio 19 d. nuo 11.00 iki 14.00 val.

Birželio 20 d. nuo 9.00 iki 12.00 val.

 Pavėlavusiems atsiimti maisto produktų paramą, prašome kreiptis „Maisto bankas“ sandėlyje, adresu Technikos g. 18F, Kaune.

 Parama bus dalinama:

Birželio 30 /Liepos 1 dienomis nuo 10.00 iki 13.00 val.

(Su savimi prašome turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą).

Krepšelio sudėtis 1 asmeniui

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content