Informacija, dėl 2021-11-04 d. vyksiančio visuomenės informavimo apie numatomą šilumos tiekimo tinklų nuo šk 4k-6 A. Juozapavičiaus pr. 139A, Kaunas, iki pastato, adresu Kranto al. 64, Kaunas, naujos statybos projektą

Viešas susirinkimas vyks 2021 m. lapkričio 04 d., 15 val. Kauno miesto savivaldybės administracijos Šančių seniūnijos nurodytose patalpose, adresu A. Juozapavičiaus pr. 60, Kaunas.

Svarbi informacija dalyvaujantiems viešame susirinkime: dalyvauti gyvai bus galima turint lapkričio 4 d. galiojantį galimybių pasą. Laikydamiesi Nacionalinio visuomenės sveikatos centro, LR Vyriausybės nurodymų ir rekomendacijų, imsimės visų atsargumo priemonių, kad susirinkimas vyktų saugiai.

Informuojame, kad viešo susirinkimo metu dalyviams (vyresniems nei 6 metai) privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes ar kitas veido apsaugos priemones. Reikalavimas netaikomas neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį).

Į patalpas bus neįleidžiami asmenys, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) ar nedėvintys kaukių (išskyrus aukščiau paminėtus atvejus).

Dalyviai privalo laikytis rankų higienos (dezinfekuoti rankas bei vengti rankomis liesti akis, burną, nosį), kosėjimo ar čiaudėjimo etiketo (kosint ar čiaudint prisidengti vienkartine servetėle ar vidiniu rankos linkiu) ir laikytis saugaus 2 metrų atstumo nuo kitų.

Asmenys, kurie neturi galimybių pasų, suteikiame galimybę prisijungti prie transliacijos tiesiogiai renginio metu.

Transliacijos nuorodą galite rasti: https://www.kaunoenergija.lt/tiesiogine_transliacija

Filmavimas ir fotografavimas: Susirinkime gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas susirinkimo nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolimesnėje projekto pristatymo komunikacijoje.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content