Informacija apie pradedamą vykdyti Daugiabučių gyvenamųjų namų teritorijų tvarkymo programą

Informacija apie pradedamą vykdyti Daugiabučių gyvenamųjų namų teritorijų tvarkymo programą

Informuojame, kad Kauno miesto savivaldybėje yra vykdoma Daugiabučių gyvenamųjų namų teritorijų tvarkymo programa, kuria siekiama skatinti Kauno miesto daugiabučių gyvenamųjų namų teritorijų planavimą, projektavimą ir sutvarkymą, skiriant šiems darbams dalinį finansavimą iš Kauno miesto savivaldybės  biudžeto lėšų.

Norintys dalyvauti programoje pateikia Savivaldybės administracijai prašymą iš dalies finansuoti daugiabučio gyvenamojo namo teritorijos tvarkymo darbus iš Savivaldybės biudžeto lėšų ir daugiabučio gyvenamojo namo teritorijos tvarkymo darbų duomenų aprašą Savivaldybės paskelbtame kvietime teikti prašymus nustatyta tvarka ir terminais. Kartu su prašymu turi būti pateikti šie dokumentai (originalai ir patvirtintos kopijos):

  1. Įgaliojimas atstovauti Valdytojui.
  2. Daugiabučio gyvenamojo namo savininkų sprendimas pritarti tvarkymo darbams.
  3. Daugiabučio gyvenamojo namo savininkų lėšų skyrimo prašomiems darbams finansuoti patvirtinimas arba kiti dokumentai, pagrindžiantys dalinį tvarkymo darbų finansavimą iš kitų šaltinių.
  4. Daugiabučio gyvenamojo namo teritorijos esamos būklės fotofiksacija.

Jei prašoma paramos sklypo formavimui taip pat turi būti pateikiama:

  1. Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas dėl žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projekto rengimo organizavimo.

https://www.kaunas.lt/urbanistika/zemes-sklypu-formavimo-ir-pertvarkymo-projektai/

  1. Formuojamo žemės sklypo schema.
  2. Preliminari žemės sklypo formavimo darbų sąmata.

Jei prašoma skirti finansavimą tvarkymo darbų techninio projektui parengti, papildomai pateikiama:

7.1. pažymėjimas apie nekilnojamojo daikto įregistravimą nekilnojamojo turto registre;

7.2. žemės sklypo ribų planas;

7.3. projektiniai pasiūlymai;

7.4. preliminari tvarkymo darbų techninio projekto rengimo sąmata.

  1. Jei prašoma skirti finansavimą tvarkymo darbams:

8.1. tvarkymo darbų techninis projektas, parengtas vadovaujantis statybos techninio

reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė”, patvirtinto Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2016 m. lapkričio 7 d. įsakymu Nr. D1-738 „Dėl statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė” patvirtinimo”, nustatyta tvarka.

8.2. tvarkymo darbų sąmata, parengta vadovaujantis statybos techninio reglamento

STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė” nustatyta tvarka ir pasirašyta teisės aktų tvarka atestuoto specialisto;

8.3. statybą leidžiantis dokumentas (jei yra būtinas), išduotas vadovaujantis statybos

techninio reglamento STR 1.05.01:2017 „Statybą leidžiantys dokumentai. Statybos užbaigimas. Statybos sustabdymas. Savavališkas statybos padarinių šalinimas. Statybos pagal neteisėtai išduotą statybą leidžiantį dokumentą padarinių šalinimas” nustatyta tvarka.

Naujus prašymus numatome priimti šių metų balandžio mėn.

Prašome sekti informaciją svetainėse www.kaunas.lt  http://svajoniukiemas.kaunas.lt/ ir paskelbus apie naujų paraiškų priėmimą teikti dokumentus sklypo formavimui, techninio projekto rengimui, tvarkymo darbams.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content