INFORMACIJA APIE NUMATOMĄ STATYBOS PROJEKTĄ „ NESUDĖTINGŲ STATINIŲ TARP KRANTO 13 – OSIOS G. IR M. SEDERAVIČIAUS G., KAUNE, STATYBOS PROJEKTAS “

INFORMACIJA APIE NUMATOMĄ STATYBOS PROJEKTĄ „ NESUDĖTINGŲ STATINIŲ TARP KRANTO 13 – OSIOS G. IR M. SEDERAVIČIAUS G., KAUNE, STATYBOS PROJEKTAS (NAPOLEONO POILSIO IR REKREACIJOS ZONA, NEMUNO PAKRANTĖJE) “

ADRESAS: NEMUNO PAKRANTĖ TARP KRANTO 13-OSIOS G, KAUNE IR M. SEDERAVIČIAUS G., KAUNE
PROJEKTINIŲ PASIŪLYMŲ RENGĖJAS:

 UAB „ADEMO GRUPĖ“MĖNULIO G. 7-101, VILNIUS

TEL. +370 85 210 7488

STATYTOJAS:

KAUNO M. SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

LAISVĖS AL. 96, KAUNAS

 

TEL. (8-37) 422 608

VIEŠAS SUSIRINKIMAS VYKS:

2018 M. BALANDŽIO 11 D., 17.30-18.30 VAL.

A. JUOZAPAVIČIAUS PR. 84, KAUNAS (ŠANČIŲ SENIŪNIJA)

 

Susipažinti su projektiniais pasiūlymais galima:

  • Kauno miesto savivaldybės internetinėje svetainėje

https://www.kaunas.lt/urbanistika/statiniu-projektavimas/viesinami-statiniu-projektiniai-pasiulymai/

bei gauti papildomą informaciją galima

  • Kauno m. savivaldybės administracija, Laisvės al. 96, Kaunas, Miesto tvarkymo skyrius, 513 kab. arba tel. (8-37) 42 32 06, atsakingas asmuo – Miesto tvarkymo skyriaus vyr. specialistė Gintarė Boguševičiūtė.

Teikti pasiūlymus raštu dėl rengiamo projekto galima:

  • Kauno m. savivaldybės administracija, Miesto tvarkymo skyrius, Laisvės al. 96, Kaunas
  • paštu [email protected]

Informacija teikiama ir kreipimaisi raštu priimami 10 d. d. nuo paskelbimo Kauno m. savivaldybės interneto svetainėje dienos.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content