Informacija apie Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017−2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimą

Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. rugpjūčio 26 d. įsakymu Nr. A-2845 patvirtintas Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ projektų, įgyvendinamų Kauno miesto savivaldybės Panemunės seniūnijoje ir finansuojamų valstybės biudžeto lėšomis, sąrašas:

  1. VšĮ ,,Kultūros kiemas“ projektas ,,Kūrybinės dirbtuvės: mozaikos suolelis ,,Rokams 520″ – 2645,41 Eur.
  2. Panemunės BC projektas ,,Jubiliejinė Panemunė-Kauno perlas“ – 4471,31 Eur.
  3. Rokų BC projektas ,,Gerumo aruodai – bendruomenės labui“ – 3493,00 Eur.
  4. Vaišvydavos BC projektą ,,Vaišvydavos tapatybės stiprinimas ir naujų socialinių ryšių skatinimas“ – 4000,00 Eur.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content