Informacija apie Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017−2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimą

Panemunės BC projektas ,,Jubiliejinė Panemunė-Kauno perlas“

2019 m. gruodžio 10 d. Kauno Panemunės bendruomenės centras organizavo Advento Kalėdinį vakarą ,,Kelkitės žmonės“. Renginyje dalyvavo Kardinolas  Sigitas Tamkevičius, palinkėjo Panemunės žmonėms dvasingai ir jautriai savo šeimose susėdus prie Kūčių stalo, pajusti vienas kito ranką ir širdį.

Panemunės vaikų darželio-lopšelio mažieji dainorėliai ir jų muzikos mokytoja Erika Baublienė nustebino savo linksmomis dainomis. Kauno choras ,,Gintaras“ vadovė Jovita Kulakauskienė, padovanojo jautrią, profesionaliai atliktą koncertinę programą. Šventės vedėjas Vilius Kaminskas savo eilėmis ir įtaigiu žodžiu puikiai dirigavo viso vakaro programai, poetė Dalia Teišerskytė paskaitė savo naujausius poezijos posmus. Susirinkusieji bendravo prie kardinolo Sigito Tamkevičiaus palaiminto kūčių stalo. Renginio metu veikė Juozo Miškinio ir Dariaus Petrulio paroda ,,Jubiliejinė Panemunė“.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content