INFORMACIJA APIE KVARTALO TARP UŽKURIŲ GATVĖS, PROJEKTUOJAMOS GATVĖS IR DIEVERIŲ GATVĖS, KAUNE, DETALIOJO PLANO RENGIMO PRADŽIĄ

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 32 straipsnio 1 dalimi, Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos vyriausybės 1996 m. rugsėjo 18 d. nutarimu Nr. 1079 (toliau – Nutarimas), 8 skyriaus 41.1 papunkčiu, informuojame, kad yra priimtas sprendimas dėl kvartalo tarp Užkurių gatvės, projektuojamos gatvės ir Dieverių gatvės, Kaune, detaliojo plano rengimo pradžios ir planavimo tikslų.

Planavimo tikslai – rengti kvartalo tarp Užkurių gatvės, projektuojamos gatvės ir Dieverių gatvės, Kaune, detalųjį planą su tikslu pertvarkyti žemės sklypus, pakeisti pagrindinę tikslinę žemės naudojimo paskirtį ir naudojimo būdą, nustatyti teritorijų naudojimo reglamentus, suformuoti optimalią urbanistinę struktūrą, suplanuoti inžinerinių komunikacijų tinklą, nurodyti specialiąsias žemės naudojimo sąlygas, numatyti teritorijoje esančių želdynų apsaugos ir naudojimo priemones vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendiniais.

Planavimo uždaviniai – detalizuojant Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrajame plane nustatytus teritorijos naudojimo privalomuosius reikalavimus, nustatyti teritorijos naudojimo reglamentus, suformuoti optimalią urbanistinę struktūrą, suplanuoti optimalų inžinerinių komunikacijų koridorių tinklą, įvertinti pėsčiųjų, dviračių takų ryšių sistemą, kitas susisiekimo komunikacijas ir joms funkcionuoti reikalingų servitutų poreikį, nurodyti urbanistinių struktūrų, urbanistinių erdvių formavimo reikalavimus, numatyti teritorijas želdynų plėtrai, priemones jiems atkurti, esamų apsaugai ir naudojimui.

Planavimo iniciatorius – fiziniai asmenys.

Strateginis pasekmių aplinkai vertinimas (SPAV) neatliekamas.

Vadovaujantis Nutarimo 8 skyriaus 41.1 papunkčiu, planavimo organizatorius apie rengiamą kompleksinio teritorijų planavimo dokumentą paskelbia Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje, planavimo organizatoriaus buveinėje ir interneto svetainėje, sprendimą priėmusios institucijos interneto svetainėje ir seniūnijų, kurių teritorijoje yra planuojama teritorija, skelbimų lentose.

Dėl informacijos apie kvartalo tarp Užkurių gatvės, projektuojamos gatvės ir Dieverių gatvės, Kaune, detalųjį planą galima kreiptis į Kauno miesto savivaldybės administracijos Miesto planavimo ir architektūros skyrių, adresas Laisvės al. 96, Kaunas, Urbanistikos poskyrio vyriausioji specialistė Asta Barilienė, tel. . 8 6 11 13439, [email protected].

Su detaliuoju planu galite susipažinti Panemunės seniūnijoje, Vaidoto g. 115, Kaunas.

Daugiau informacijos

Pradedami rengti, parengti, patvirtinti, koreguojami detalieji planai

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content