Informacija apie Kauno miesto savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano keitimo strateginio pasekmių aplinkai vertinimo atrankos dokumentą ir priimtą sprendimą

Informacija apie Kauno miesto savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano keitimo strateginio pasekmių aplinkai vertinimo (SPAV) atrankos dokumentą ir priimtą sprendimą 

Planavimo organizatorius: Kauno miesto savivaldybės administracija, Laisvės al. 96, LT-44251 Kaunas, tel. 42 26 08, 8 800 20000, el. p. [email protected], https://www.kaunas.lt/.

Plano pavadinimas: Kauno miesto savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano keitimas.

Planavimo tikslas: nustatyti viešojo geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo aglomeracijos teritorijas; nustatyti viešojo geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros teritorijas ir plėtros kryptis; nurodyti infrastruktūros plėtros įgyvendinimo etapus (eigą ir eiliškumą) ir finansavimą siekiant, kad visi gyventojai gautų saugos ir kokybės reikalavimus atitinkantį geriamąjį vandenį ir nuotekų tvarkymo paslaugas arba turėtų galimybę individualiai apsirūpinti geriamuoju vandeniu ir individualiai tvarkyti nuotekas.

Atrankos dėl strateginio pasekmių aplinkai vertinimo (SPAV) rengėjas: Kauno savivaldybės įmonė „Kauno planas“, Kęstučio g. 66a, LT-44304, Kaunas,  tel. +370 37 220146, faksas +370 37 337774, el. paštas: [email protected]

Priimtas sprendimas: Kauno miesto savivaldybės administracija priėmė sprendimą 2021-06-16 Nr. (33.200.E) R-1659 neatlikti strateginio pasekmių aplinkai vertinimo.

Sprendimas priimtas remiantis subjektų išvadomis.

Su vertinimo subjektų išvadų įvertinimo pažyma ir plano ar programos atrankos vertinimui atlikti dokumentu galima susipažinti organizatoriaus buveinėje ir organizatoriaus interneto svetainėje (https://www.kaunas.lt/urbanistika/specialieji-planai/pradedami-rengti-parengti-patvirtinti-specialieji-planai/ ).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content