INFO APIE PAUKŠČIŲ GRIPĄ

INFO APIE PAUKŠČIŲ GRIPĄ;

Nuoroda pasiekiama ir šiuo adresu – https://vmvt.lt/node/4073

 

Paspaudę šią nuorodą, rasite aktualią informaciją apie paukščių gripą, rekomendacijas paukščių laikytojams, specialiuosius teisės aktus, susijusius su paukščių gripo kontrole, informaciją spaudai, taip pat ir paskelbtus Komisijos įgyvendinimo sprendimus, kuriais vadovaujantis prašome stebėti paukščių, kiaušinių, šalutinių gyvūninių produktų ir paukštienos gaminių judėjimą iš šalies, kurioje nustatytas didelio patogeniškumo paukščių gripas H5N8, kadangi sprendime yra išvardintos zonos, iš kurių judėjimas yra draudžiamas arba apribotas.

Atsiradus naujam sprendimui, jis taip pat bus patalpintas mūsų tinklalapyje. Šiuo metu laukiame Komisijos įgyvendinimo sprendimo dėl Slovakijos ir Vengrijos, taip pat dėl apribojimų zonų išplėtimo Lenkijoje dėl 10 protrūkio naminių paukščių laikymo vietoje.

Informaciją stengiamės atnaujinti kaip galima operatyviau, tad stebėkite ir dalinkitės naujienomis.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content