Iki vasaros uždaromas eismas dalyje S. Dariaus ir S. Girėno gatvės

Iki vasaros uždaromas eismas dalyje S. Dariaus ir S. Girėno gatvės

UAB „Kauno vandenys” pranešė apie planuojamus darbus Aleksote. Nuo pirmadienio uždaromas eismas dalyje S. Dariaus ir S. Girėno gatvės.

„Informuojame, kad rytoj, sausio 16 d., pradedami lietaus nuotekų tinklų klojimo darbai Aleksote esančioje S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje. Eismas bus uždarytas iki 2023 m. birželio 1 d. Atsiprašome už laikinus nepatogumus”, – rašoma „Kauno vandenys” „Facebook” puslapyje.

Bendrovės duomenimis, eismas bus ribojamas nuo tilto per Marvelės upelį iki S. Dariaus ir S. Girėno gatvės pastato Nr. 98.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content