Iki sausio 31 d. vyksta eglučių ir jų šakų surinkimo akcija

  Kauno švara primena – iki sausio 31 d. vyksta eglučių ir jų šakų surinkimo akcija.

Nupuoštas žaliaskares kauniečiai gali pristatyti į specialias žaliųjų atliekų surinkimo aikšteles, kurios pastatytos 11-oje seniūnijų. Jas rasite ? bit.ly/surinkimo-vietos.

Prašome likti supratingais ir šventines dekoracijas atnešti be plastikinių maišų, vazonų ar kitų stambiagabaričių atliekų.

Specialistai pasirūpins saugiu ir tvarkingu atliekų surinkimu ir transportavimu.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content