Įgyvendinamas tarptautinio pėsčiųjų maršruto „Miško tako“ projektas

Viešoji įstaiga Kauno regiono plėtros agentūra informuoja, kad šiuo metu Lietuvoje yra įgyvendinamas projektas „Miško maršrutų kūrimas Lietuvoje ir Latvijoje. Baltijos pajūrio pėsčiųjų maršruto plėtra Lietuvoje“ (sutrump. „Miško tako“ projektas). Tai Europos ilgų atstumų pėsčiųjų maršruto E11 dalis Baltijos šalyse, einanti per gražiausius Latvijos, Lietuvos ir Estijos miškus bei nacionalinius parkus. Maršruto pradžia yra Lenkijos ir Lietuvos pasienyje nuo Lazdijų miestelio, tęsiasi Latvijoje per Rygą ir pasiekia Taliną Estijoje. Dalis pėsčiųjų maršruto eis per Jūsų seniūniją.

Šiuo projektu siekiama pritraukti lankytojus į kaimiškąsias teritorijas, o pagrindinis aspektas, suinteresuotųjų šalių įtraukimas į maršruto vystymą ir plėtojimą, padėsiantis užtikrinti vietos įstaigų, įmonių, gyventojų pripažinimą naujai kuriamam produktui, jų atsakomybės jausmą ir tvarumą plačiąja prasme.

Maršrutas Lietuvoje suskirstytas į 5 regionus: Žemaitijos etnografinis regionas, Dubysos slėnio krantais, Kaunas ir Kauno rajonas, Nemuno kilpomis ir Dzūkijos etnografinis regionas.

Vasaros pradžioje planuojamas maršruto žymėjimas. Kviečiame ir Jus prisidėti prie pėsčiųjų maršruto žymėjimo ir plačiau susipažinti su šio projekto Jums teikiama nauda bei tuo pačiu mus supažindinti plačiau su savo seniūnija.

Daugiau informacijos apie maršrutą ir maršruto žemėlapį galite rasti čia:

Taip pat kviečiame užsukti į projekto Facebook puslapį:

Jei norite daugiau sužinoti apie projektą ir jei domina galimybė prisidėti prie maršruto žymėjimo, tuomet kviečiame su mumis susisiekti el. paštu: [email protected] arba skambinti tel. +370 619 84824.

Vyresnioji projektų vadovė Gaila Tulušienė

K. Lavickaitė, tel. +370 684 52212, el. paštas: [email protected]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content