IEŠKOME APKLAUSĖJŲ SKIRTINGOSE LIETUVOS VIETOVĖSE

Jei dirbate kompiuteriu, mėgstate bendrauti ir esate pasiruošęs įveikti mažesnius ar didesnius atstumus pėsčiomis ar automobiliu – labai kviečiame prisijungti prie mūsų tyrimo komandos Lietuvoje.
Šis darbas (rugpjūčio-spalio mėnesiais)puikiai tinka tiek studentams, tiek vyresnio amžiaus žmonėms!
Europos socialinis tyrimas šiemet atliekamas daugiau nei 20 šalių, jau 10-tąkartą! Reprezentatyvi, nacionalinės svarbos apklausa vykdoma atsitiktinės atrankos principu, respondentų namuose.
Šio tyrimo rezultatai leis tūkstančiams tyrėjų geriau suvokti skirtingų Europos šalių gyventojų, tarp jų ir lietuvių nuotaikas, elgsenas bei nuomonę įvairiais klausimais.
Darbo užmokestis priklauso nuo išdirbtų valandų ir rezultatų, vidutiniškai siekiantis apie 200 EUR „į rankas“ per mėnesį.
Prisijunkite ir įgyvendinkime
mūsų šaliai labai reikalingą tyrimą kartu.
IEŠKOME APKLAUSĖJŲ SKIRTINGOSE LIETUVOS VIETOVĖSE.
Kilus klausimams prašome kreiptis:
+370 65388183,[email protected]

Skelbimas dėl darbo_savivaldybėms1 A4_-3

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content