Į stadiono atidarymą – viešuoju transportu: papildomi maršrutai ir nemokamos kelionės žiūrovams

Iki Dariaus ir Girėno stadiono atidarymo – mažiau nei savaitė. Šventės svečiai raginami iš anksto planuotis kelionę viešuoju transportu. Kaunas pristato naujovę: į renginio bilieto kainą įskaičiuotas važiavimas miesto autobusais ir troleibusais. Jie tądien mieste kursuos gerokai intensyviau. Be to, sekmadienio popietę Stadiono link, į Sporto gatvės stotelę veš ir trys nauji maršrutai. Nuosaviems automobiliams numatytos parkavimo vietos miesto centre. Įvažiavimas į Perkūno alėją bus griežtai apribotas.

Greitas ir patogus susisiekimas

Spalio 16-ąją atidarymo šventė Dariaus ir Girėno stadione prasidės 17 valandą. Organizatoriai prognozuoja sausakimšas žiūrovų tribūnas – išpirkti beveik visi bilietai. Durys į atidarymą atveriamos prieš pusantros valandos, nuo 15.30 val.

„Iki rekonstrukcijos stadionas turėjo viso labo 9 tūkstančius vietų. Skaičiui kone padvigubėjus, natūralu, kad pirmuose renginiuose neišvengiamai kils iššūkių. Iš anksto suplanavome papildomų viešojo transporto maršrutų. Autobusai į renginį patogiai važiuos ir nuo geležinkelio bei autobusų stočių“, – sakė Kauno mero pavaduotojas Mantas Jurgutis.

Svarbu žinoti, kad visi įsigyti bilietai į stadiono atidarymą žiūrovams tuo pačiu suteikia galimybę tądien nemokamai vykti miesto viešuoju transportu. Į Sporto g. stoteles kursuos 34G, 37, 38, 40, 43 ir 67 maršrutų autobusai bei 4 troleibusas. Po šventės iš Sporto gatvės stotelės važiuos ir 5 numeriu pažymėtas troleibusas.

Į renginio vietą ir iš jos taip pat važiuos trys papildomi maršrutai: „Stadionas 1“ autobusai vyks Šilainių kryptimi, „Stadionas 2“ – pro Eigulius ir Kalniečius, o „Stadionas 3“ drieksis pro Dainavos ir Gričiupio mikrorajonus. Detalius tvarkaraščius galima rasti internete: stops.lt/kaunas.

Parkavimas – miesto centre

„Kaip ir daugelyje pasaulio šalių, į tokias vietas paprastai keliaujama viešuoju transportu. Tokią kultūrą ugdysime ir Kaune. Prieš renginį ir po jo ženkliai sutankinsime maršrutus. Labai prašome nuosavus automobilius palikti namuose, o nesant tokios galimybės – pasinaudoti parkavimo vietomis miesto centre. Iš ten pakilti Parodos kalnu tikrai nekils sunkumų. Autobusai ir troleibusai kursuos kas 5 minutes, o nuo Sporto gatvės stotelės iki stadiono – vos keli šimtai metrų“, – priminė Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Paulius Keras.

Važiuosiantieji nuosavu transportu raginami naudotis Autobusų stoties (Vytauto pr. 24) ir Vienybės aikštės (Vienybės a. 1, įvažiavimas iš V. Putvinskio gatvės) požeminėmis parkavimo vietomis, taip pat Kauno „Akropolio“ (Karaliaus Mindaugo pr. 49) aikštele. Palikti automobilius bus galima ir Tunelio gatvėje ties tvarkomu Dainų slėniu, o į kalną pakilti naujaisiais Ąžuolyno laiptais.

Atvykus prie stadiono, pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į bilietuose pažymėtus sektorius: į A ir B patenkama pro įėjimą ties S. Dariaus ir S. Girėno paminklu, nuo Ąžuolyno parko pusės. Įėjimai į C ir D sektorius numatyti abipus Sporto halės.

Dėl kapitalinių remonto darbų šiuo metu uždarytas eismas Radvilėnų plento atkarpoje nuo Zoologijos sodo iki Tunelio gatvės. Pėsčiomis nepavyks praeiti ir per tvarkomą Dainų slėnį. Tačiau į renginį patogiai ves atnaujinti Ąžuolyno, Vytauto parko ir Parodos kalno takai.

Automobilių įvažiavimas į Perkūno alėją per renginį bus griežtai apribotas. Išimtis numatyta tik vietos gyventojams, turintiems dokumentą apie tikslią savo gyvenamąją vietą.

Finalinė kova ir šou programa

Spalio 16-ąją šventę atidarys Lietuvos futbolo federacijos taurės finalo rungtynės. Jose dėl trofėjaus susikaus Vilniaus „Žalgirio“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ ekipos.

Po rungtynių žiūrovus neišsiskirstyti kvies vakarinė šou programa. Sportininkų lauks iškilminga apdovanojimų ceremonija, o visų susirinkusiųjų tribūnose – šventinis koncertas.

Daugiatūkstantinę publiką pasveikins Marijonas Mikutavičius, Jovani, Justinas Jarutis, Jessica Shy, „The Roop“, Leon Somov, Saulius Prūsaitis ir Iglė, Vidas Bareikis, „8 kambarys“ bei „Ritmas kitaip“.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content