Į Liepų alėją atliuoksėjo zuikis

Artėjant šv. Velykoms, į Narsiečiuose ošiančią gyventojų pamėgtą liepų alėją atliuoksėjo velykinis zuikis. Šį projektą iniciavo asociacija „Narsiečių bendruomenė“, o įgyvendino asociacijos narė Jana Valauskienė, asociacijos valdyba ir asociacijos partneris VšĮ „Linksmųjų kiškučių dvarelis“. Jana sukonstravo visą didelio kiaušinio formos karkasą, asociacijos valdyba pasirūpino zuikučio dekoracijom, o „Linksmųjų kiškučių dvarelio“ vaikučiai jį išdailino ir pavertė spalvingu velykiniu zuikiu. Zuikis liepų alėjoje gyventojus džiugins iki pat Atvelykio, balandžio 28 d.

Kviečiame visus nusifotografuoti prie zuikio ir foto įkelti į Narsiečių Facebook grupę https://www.facebook.com/groups/narsieciu.bendruomene/ vienos nuotraukos savininkas tikrai gaus dovanų!!!

Asociacija džiaugiasi prasidėjusia draugyste su darželiu „Linksmųjų kiškučių dvarelis“, tikimės ateityje dar daug projektų kartu.

Taip pat labai džiaugiamės, kad antrą šv. Velykų dieną, balandžio 22 d. 16 val., liepų alėjoje apsilankys ir mažųjų narsietukų lauks Velykų bobutė. Laukiami visi. Atėję tėveliai pagal galimybes gali įmesti mažą niekutį į Velykų bobutės laimės šulinį, iš kurio prizus vėliau trauks visi susirinkę vaikučiai.

Asociacijos „Narsiečių bendruomenė” informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content