Į Kauną atvyksta stipriausi pasaulio orientacininkai

orientavimosi_sportas   Rugsėjo 29 – spalio 2 dienomis Kauno mieste vyks orientavimosi sporto kalnų dviračiais Pasaulio taurės finalinis etapas bei Pasaulio veteranų čempionatas. Renginyje dalyvaus beveik 400 sportininkų iš 24 šalių. Orientavimosi sportas kalnų dviračiais yra gana jauna, bet sparčiai pasaulyje populiarėjanti sporto šaka, žiūrovus pritraukianti savo dinamiškumu bei virtuoziškais dviračio valdymo triukais.
Ketvirtadienį, rugsėjo 29 d., kauniečius bei miesto sviečius renginio organizatoriai kviečia į varžybų atidarymo ceremoniją, kuri prasidės 17 val. Kauno Rotušės aikštėje. Varžybų dalyviams ir žiūrovams nuobodžiauti neleis pašėlę Radistai, kurie po oficialios atidarymo ceremonijos pakvies į smagią diskoteką.
Į kovą dėl medalių sportininkai stos jau penktadienį. Pirmąją varžybų dieną orientacininkų laukia didžiausias išbandymas – varžybos ilgoje trasoje. Stipriausiems elito grupės atstovams Kleboniškio bei Karmėlavos miškuose teks įveikti daugiau kaip 40 km ilgio trasą. Varžybų centras bus įsikūręs Ašigalio gatvėje, šalia pėsčiųjų tilto į Kleboniškio mišką. Pirmieji dalyviai startuos 10 val., o varžybų nugalėtojai bus apdovanoti 17:45 val.Šeštadienį varžybos vyks Panemunės šile, čia sportininkai varžysis vidutinėje trasoje. Renginio centras bus įrengtas paplūdimyje šalia „Trijų mergelių“ tilto. Varžybos prasidės 10 val., apdovanojimų ceremonija numatyta 16 val.
Sekmadienį sportininkai orientavimosi trasas įveiks Lampėdžių miško parke. Paskutinę varžybų dieną organizatoriai žada išskirtinį reginį žiūrovams – greita ir dinamiška sprinto trasa leis susipažinti su visomis šio sporto subtilybėmis. Varžybų centre įrengtame didžiuliame ekrane žiūrovai galės stebėti tiesiogines vaizdo transliacijas iš miško. Renginio centras bus įsikūręs paplūdimyje šalia nuotykių parko „Uni Parks“. Sekmadienį varžybos prasidės 10 val., o varžybų uždarymas ir nugalėtojų apdovanojimas numatytas 14 val.
Kviečiame kauniečius ir miesto svečius atvykti į varžybų vietas ir palaikyti stipriausius Lietuvos sportininkus bei svečius. Taip pat, labai prašome vaikštant nurodytuose miškuose varžybu metu būti atidžiais, nes sportininkai trasoje važiuoja dideliu greičiu.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content