Gyventojų susitikimas su policijos ir savivaldybės atstovais

2018 birželio 12 d. 18 val. prie K. Veverskio g. 3 daugiabučio gyvenamojo namo vyko gyventojų susirinkimas su Kauno m. VPK Kauno miesto Panemunės Veiklos skyriaus vyriausiuoju specialistu D. Brazinsku, Viešosios tvarkos bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus vyresniąja specialiste
R. Zinkevičiene, namą administruojančios įmonės Kauno butų ūkis specialistais, Kauno m. savivaldybės administracijos Nekilnojamojo turto skyriaus Būsto valdymo poskyrio specialistais ir Panemunės seniūnijos atstovais.

Susirinkimo metu buvo nagrinėjami ir aptariami gyventojams aktualūs klausimai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content