GYVENTOJŲ NUOMONĖS TYRIMAS

GYVENTOJŲ NUOMONĖS TYRIMAS

DĖL AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖS ĮRENGIMO UKMERGĖS GATVĖJE

Informuojame, kad, siekiant sumažinti transporto priemonių stovėjimo vietų trūkumą, VšĮ „Automobilių stovėjimo aikštelės“   kreipėsi į Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorių, siūlydami  įrengti automatinę automobilių stovėjimo aikštelę Ukmergės g. prie pastatų Nr. 26 ir 32, panaikinant šiuo metu ten esančias sporto–žaidimų aikšteles. Administracijos direktorius pavedė Eigulių seniūnijai apklausti aplinkinių namų gyventojus.

AR PRITARIATE, KAD VIETOJE SPORTO–ŽAIDIMŲ AIKŠTELIŲ PRIE UKMERGĖS G. 26 IR 32 NAMŲ BŪTŲ ĮRENGTA MOKAMA AUTOMATINĖ AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖ, PRISKIRIANT JĄ ILGALAIKIO STOVĖJIMO ZONAI?

Prašome pareikšti savo nuomonę iki 2016 m. gruodžio 16 dienos šiais būdais:

  1. Raštu (Eigulių seniūnija, P. Plechavičiaus g. 9A, 49304 Kaunas);
  2. Elektroniniu paštu ([email protected]);
  3. Atvykus į seniūniją.

PASTABA. Rašydami raštu ar elektroniniu paštu, prašome prisistatyti ir nurodyti savo adresą – į anoniminius laiškus nereaguosime.

Eigulių seniūnija, tel. (8 37) 38 69 60

info2

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content