Gyventojų dėmesiui! Prasidėjo seniūnaičių rinkimai

Gyventojų dėmesiui !!!

Kauno mieste prasidėjo seniūnaičių rinkimai. Kviečiame visus Aleksoto gyventojus aktyviai balsuoti rinkimuose renkant savo seniūnaitijos seniūnaitį.

Balsavimas vyksta Aleksoto seniūnijoje (Veiverių g. 132) balandžio 24 – 28 dienomis:

  • Pirmadienį – antradienį 8.00 – 12.00 val. 12.45 – 17.00 val.
  • Trečiadienį – ketvirtadienį 8.00 – 12.00 val. 12.45 – 19.00 val.
  • Penktadienį 8.00 – 12.00 val.

Pirmą kartą kauniečiai seniūnaičių rinkimuose savo balsą gali atiduoti ir internetu, adresu http://seniunaiciai.kaunas.lt/ . Balsavimas elektroniniu būdu vyksta nuo balandžio 24 d. 8 val. iki balandžio 28 d. 12 val.

Aleksoto seniūnija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content