Gyventojų dėmesiui

Kviečiame gyventojus į susitikimą su Kauno m. VPK Panemunės PK pareigūnais ir Panemunės seniūnijos seniūnaičiais. Susitikimas vyks š. m. vasario 9 d. 17.30 val. Vaidoto g. 115 (buvusios Vaidoto pagrindinės mokyklos salėje).

Susitikimo metu bus aptarta kriminogeninė situacija, pateikta seniūnaičių veiklos ataskaita, pateikta informacija apie artėjančius seniūnaičių rinkimus.

Panemunės seniūnija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content