Gyventojų dėmesiui !

Lietuvos pašto atstovai informavo, kad Aleksoto seniūniją aptarnaujantys laiškininkai susiduria su problema – dėl netinkamos pašto dėžučių būklės, ar išvis jų nebuvimo, negali užtikrinti kokybiško korespondencijos, prenumeratos ir kt. leidinių pristatymo gyventojams.

Taip pat yra nemažai pašto dėžučių blokų, kurie šiuo metu nebenaudojami. Todėl prašome įsirengti naujas ir tvarkingas pašto dėžutes prie savo namų, nes senieji dėžučių blokai nuo gruodžio 1 d. bus nuimami.

Pašto dėžutės nepriklauso AB Lietuvos paštui, todėl už jų priežiūrą ir įrengimą yra atsakingi patys gyventojai.

Pridedame nenaudojamų pašto dėžučių blokų, kurie bus nuimti, sąrašą:

pasto dezuciu bloku naikinimo sarasas

Aleksoto seniūnijos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content