Gyventojų apklausa dėl viešojo transporto paleidimo per hidroelektrinės tiltą

Petrašiūnų seniūnaitija vykdo Petrašiūnų seniūnijos gyventojų apklausą dėl viešojo transporto iš Petrašiūnų seniūnijos per Kauno Algirdo Brazausko hidroelektrinės tiltą Panemunės kryptimi poreikio įvertinimą. Jei jūs manote, kad toks maršrutas reikalingas prašome būtinai užpildyti ir pasidalinti su kitais, nes kitą savaitę bus svarstymo posėdis šiuo klausimu.

Apklausos nuoroda: https://www.facebook.com/pg/Petra%C5%A1i%C5%ABn%C5%B3-seni%C5%ABnaitija-681692988508630/posts/?ref=page_internal

Pasirašyti ant apklausos lapo galite atvykę į Petrašiūnų seniūnija. Taip pat galite užpildyti apklausos lapą ir su gyventojų parašais pristatyti į Petrašiūnų seniūniją arba Petrašiūnų seniūnaitei Brigitai Bingelytei.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content