Gyventojų apklausa apie maisto švaistymą Lietuvoje

Esu Aleksandro Stulginskio universiteto profesorė dr. Vlada Vitunskienė. Kartu su magistrantu Eimantu Šimkumi vykdome gyventojų apklausą apie maisto švaistymą Lietuvoje.

Apie trečdalis pasaulyje pagaminamo maisto iššvaistoma – nesuvartojama, sugadinama, išmetama. Daugiau nei milijardas žmonių visame pasaulyje kasdien stokoja maisto. Lietuvoje taip pat daug žmonių jaučia maisto nepriteklių. Dėl maisto švaistymo veltui eikvojami ištekliai, kaip antai žemė, vanduo, energija, darbas ir, galiausiai, vartotojų pinigai. Dėl to reikia į viešumą kelti šią problemą ir bendromis pastangomis ją spręsti ir Lietuvoje.

Dėl to, nuoširdžiai prašome dalyvauti apklausoje ir užpildyti anketą apie maisto švaistymą: http://manoapklausa.lt/apklausa/849898715/

Apklausos rezultatais bus pasiremta minėtame seminare „Socialiniai ir aplinkos iššūkiai Lietuvos ekonomikai“ (ASU, 2016 m. gruodžio 14 d.).

Kartu noriu paprašyti persiųsti anketos nuorodą draugams, bendradarbiams, bendramoksliams

Būsiu visiems labai dėkinga

Labai ačiū

Pagarbiai

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content