Gyventojai susitiko su seniūnaičiais ir policijos pareigūnais

Vasario 9 d. vyko gyventojų susirinkimas, kuriame Rokų seniūnaitijos seniūnaitė  Ramutė Stanislovaitienė, Panemunės seniūnaitijos seniūnaitis Edmundas Mikalauskas, Vaišvydavos seniūnaitijos seniūnaitė Jolanta Mikalauskienė, Sėmenos seniūnaitijos seniūnaitis Benediktas Valatkevičius, Vičiūnų seniūnaitijos seniūnaitė Edita Motūzienė pristatė 2014-2016 metų veiklos ataskaitas. Už aktyvią visuomeninę veiklą, pagalbą seniūnijai ir gyventojams seniūnaičiai apdovanoti padėkos raštais Susirinkime dalyvavo Kauno m. Panemunės PK Veiklos skyriaus pareigūnas Darius Brazinskas ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Prevencijos skyriaus bendruomenės pareigūnė Rasa Zinkevičienė.

Susirinkimo metu aptarta kriminogeninė situacija seniūnijoje. Bendruomenės pareigūnė Rasa Zinkevičienė informavo gyventojus, kad norint jaustis saugiems, būtina burtis į saugios kaimynystės grupeles. Saugi kaimynystė – tai kaimynų susibūrimas, siekiant padaryti savo aplinką saugesne ir geresne vieta gyventi, dirbti ir mokytis.

Seniūnė Rasina Žolynienė informavo apie artėjančius seniūnaičių rinkimus. Gyventojams pristatyta nauja seniūnaičių rinkimų tvarka, paraginti dalyvauti seniūnaičių rinkimuose, kurie vyks 2017 m. kovo  mėnesį.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content