Gyventojai skatinami savo būstus prijungti prie centralizuotos nuotekų surinkimo sistemos

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija ir Aplinkos projektų valdymo agentūra skatina gyventojus prisijungti prie centralizuotos nuotekų surinkimo sistemos. Siekiant atkreipti gyventojų dėmesį į tai, jog savo būstą prijungę prie nuotekų tinklų jie mažiau terš aplinką, bei paskatinti pasidomėti apie PRISIJUNGIMO GALIMYBES konkrečioje savivaldybėje.

Gyventojai kviečiami apsilankyti specialiai sukurtame puslapyje https://www.prisijungsiu.lt/. 

Čia pateikiama informacija apie prisijungimo prie nuotekų tinklų naudas.

Šiuo metu sulaukiama nemažai gyventojų užklausų dėl prisijungimo prie nuotekų tinklų galimybių. Tikimasi, jog pateikiama išsami informacija paskatins gyventojus jungtis prie jau pastatytų ar statomų nuotekų tinklų, ir taip Lietuva tinkamai vykdys Miestų nuotekų valymo direktyvos reikalavimus.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content