Gyvenamosios vietos deklaravimo pažymas kviečiame užsisakyti elektroniniu būdu

Gyvenamąją vietą deklaravusio asmens ar jo įgalioto asmens prašymu seniūnija išduoda nustatytos formos pažymą apie asmens deklaruotą gyvenamąją vietą. Pažyma išduodama asmens, deklaravusio gyvenamąją vietą, vardu.
Jei asmuo pageidauja, pažymoje nurodomi ir jo nepilnamečiai vaikai, kurių gyvenamoji vieta yra deklaruota tuo pačiu adresu.
Asmens, įtraukto į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą, prašymu seniūnija išduoda pažymą, patvirtinančią, kad asmuo įtrauktas į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą.

Gyvenamosios patalpos savininkas (bendraturčiai) ar jo (jų) įgaliotas asmuo turi teisę iš deklaravimo įstaigos gauti pažymą apie jam priklausančioje gyvenamojoje patalpoje savo gyvenamąją vietą deklaravusius asmenis.

Nustatytos formos prašymas išduoti pažymą pildomas internetu „Elektroninių valdžios vartų” interneto svetainėje adresu http://www.epaslaugos.lt arba https://epaslaugos.kaunas.lt/
Prašymus pateikti elektroniniu būdu pateikti gali asmenys, kurie savo tapatybę gali patvirtinti portale „Elektroniniai valdžios vartai“ nurodytais būdais.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content