Gurgu gurgu į Kaziuko turgų…

Kovo 4 dieną į lopšelyje darželyje ,,Rokutis“ buvo surengta pirmoji pavasario šventė – „Kaziuko mugė“.
Visus į šventę kvietė ir su pavasariu sveikino folkloro studijos ,,Mėtaujėlėvadovė Nijolė Grivačiauskienė muzikos pedagogė Joana Marija Tarasevičienė bei Kaziukas su Kazyte.

Jaunieji prekybininkai stalus nukrovė pačių pagamintais dirbiniais, namuose su mamytėmis keptais skanumynais. Stebino rankdarbių įvairovė, džiugino vaikų šypsenos. Šventės metu vyko ne tik prekyba, buvo žaidžiami liaudies žaidimai, šokami linksmi rateliai. Visus lydėjo puiki nuotaika, kaip ir turi būti iš mugės niekas neišėjo alkanas ar tuščiomis rankomis.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content