Grybų vakaronė

 Panemunės biblioteka (Vaidilos g. 27) drauge su Panemunės bendruomenės centru, talkinant grybų ekspertui Povilui Vitkauskui, 2016.09.08 d. 17 val. kviečia dalyvauti Grybų vakaronėje – kartu pagrybauti ir paragauti ant laužo virtos grybienės.

 Prašome iki 2016-09-05 fotografuoti grybus ir siųsti nuotraukas el. paštu [email protected], surengsime fotografijų parodą.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content