GRAŽŪS DARBAI IR INICIATYVOS“ – SAUSIO 13-tosios ATMINIMO AUKURUI

GRAŽŪS DARBAI IR INICIATYVOS“ – SAUSIO 13-tosios ATMINIMO AUKURUI

 

                             Bermudų seniūnaitijoje įsikūrusi Tito Masiulio jaunimo mokykla aktyviai ruošiasi paminėti svarbią istorinę Lietuvos datą – Sausio 13-tosios 25 – ąsias metines. Mokykla, kaip Bermudų seniūnaitijos mokinių asmeninių ir socialinių gebėjimų ugdymo projekto partneris, skatina mokinių įsitraukimą į bendruomenės gyvenimą, jų kūrybiškumą, saviraišką.

Panaudojus Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 metų programos lėšas, buvo pritarta Bermudų seniūnaitės projektui „GRAŽŪS DARBAI IR INICIATYVOS“ – Sausio 13-tosios ATMINIMO AUKURUI“. Šiuo projektu, siekiama ugdyti moksleivių kūrybinius gebėjimus, jie kviečiami savo gražiomis iniciatyvomis pagerbti svarbią istorinę Lietuvos datą – SAUSIO 13-tosios 25 tąsias metines. Projekto dalyviai – mokyklos mokytojai ir mokiniai individualiai ir grupėmis pagal sugebėjimus kuria įvairius savo darbus. Vadovaujami dailės mokytojos metodininkės Ligitos Marcinkevičiūtės 5 -10 klasių mokiniai piešia Sausio 13 – tosios tematika. Tautodailės neformaliojo švietimo būrelio mokytoja Jūratė Naginionytė kartu su būrelio vaikais audžia tautines juostas, kurios primintų Sausio 13-ąją prie televizijos bokšto žuvusį Titą Masiulį. Vieną juostą padovanosime Tito mamai Vitalijai Krivickienei. Keramikos neformaliojo švietimo būrelio mokytoja Eglė Bieliūnienė su savo būrelių mokiniais gamina vardinius medalius ir kitokius dirbinius iš molio. Medžio darbų neformaliojo švietimo būrelio mokytojas Valentinas Ivanauskas su jaunaisiais staliais gamina žvakides ir kitokius medžio dirbinius. Mokiniams primenama, kas vyko tomis 1991 –ųjų sausio dienomis.

Visų 5 -10 jaunimo klasių mokiniai gali individualiai ir už klasę (grupę) parengti gražius darbus ir tuo prisidėti paminint Sausio 13 – osios 25 –ąsias metines. Mokykloje nuo 2015 m. gruodžio mėnesio 18 d. veiks parengta mokinių darbų paroda, skirta šiai svarbiai datai atminti. Tai iškilmingas paminėjimas Bermudų seniūnaitijos bendruomenėje. O patys gražiausi mokinių darbai papildys mokyklos Tito Masiulio muziejų.

Bermudų seniūnaitė Nijolė Ragauskienė

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content