Gražuolės eglės kelionė

Gražuolė eglė užaugo Daugėliškių gatvėje, Onos ir Zigmo Žotkevičių sodyboje.

Kaip pasakojo eglutės savininkas Zigmas Žotkevičius, eglutė augo nutolusi nuo namo apie 6 metrus ir turėjo laisvo ploto, tad augo nesuvaržyta kitų medžių ir augalų, todėl tokia plati ir graži užaugo. Sidabrinei eglutei 27 metai. Visą kalėdinį laikotarpį ji puoš Aleksotą ir džiugins visus pravažiuojančius.

Dėkojame eglutės šeimininkams Onai ir Zigmui Žotkevičiams, VPK Centro policijos komisariato pareigūnams už eglutės palydą, pjovėjams Algirdui Guigai ir Vytautui Vaitiekūnui, UAB „Požeminiams darbams” už miškovežį ir krano  savininkui ponui Algimantui.

Taip pat dėkojame Aleksoto bendruomenės centrui, kurio moterys gamino eglutės žaisliukus, ir visus kviečia į eglutės įžiebimo šventę gruodžio 6 d. 18 val.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content