Gražiausiai tvarkomų sodybų savininkų pagerbimo šventė

Kasmet Aleksoto seniūnija rengia gražiausiai tvarkomos aplinkos konkursus.

Šiais metais dalyvavo 4 daugiabučių namų bendrijos ir 4 individualios sodybos.

Iš individualių namų savininkų išsiskyrė Jadvygos Šaulienės sodyba, jai komisija skyrė 1 vietą. Iš daugiabučių namų namų bendrijų, jau ne vienerius metus savo pozicijos neužleidžia Europos pr. 34 daugiabutis, pirmininkė Vida Baronienė.

Gražių komisijos pirmininko Ramunio Budriūnio komentarų sulaukė visi konkurso dalyviai, daugiabučių namų bendrijos  V. Čepinskio g. 4, Tyrulių g. 20, Lakūnų pl. 63, bei privačių namų savininkai Nijolė ir Edmundas Kabliai, Jovita ir Mykolas Mazinai, Silvija Andrėnienė. Visi dalyviai buvo apdovanoti UAB agrofirmos „Sėklos” įsteigtomis dovanomis.

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content