Graži akcija Aleksote

Š. m. gegužės 16 d. 14 val. Aleksoto pagrindinėje Veiverių gatvėje įvyko graži akcija- gėlių sodinimas klombose. Ši akcija jau vykdoma ne pirmus metus. Visuomet šios gražios iniciatyvos imdavosi Aleksoto bendruomenės centras, tačiau šiais metais papuošti Veiverių gatvę ir klombose pasodinti gėles iniciatyvą perėmė Kauno moksleivių aplinkotyros centras, prie kurio prisidėjo ir Kauno miesto tarybos narė Onutė Balžekienė, kuri kaip ir kiekvienais metais taip pat dovanojo gėlių sodinukų.

Šiais metais Aleksotą papuošė Meksikietiškų Žydrūnių, daugiažiedžių Serenčių ir Margenių sodinukai, iš viso apie 300 vienetų.

Sodinukų sodinimo akcijoje taip pat dalyvavo Aleksoto seniūnija ir Kauno miesto tarybos narys Jonas Audėjaitis.

P1140731sumazinta

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content