Gražaus jubiliejaus proga pagerbtas Aleksoto bendruomenės narys

Pagerbtas Aleksoto bendruomenės centro narys, Aleksoto gražiausių sodybų konkurso ilgametis komisijos pirmininkas, stalo teniso propaguotojas ir mokytojas Ramunis Aloyzas Budriūnas, sausio 29 d. atšventęs 80 metų jubiliejų.

Pagerbti jubiliato atvyko gausus Aleksoto bendruomenės būrys, svečiai, buvę darbo bičiuliai ir draugai.

Mero V. Matijošaičio sveikinimą perdavė Kauno miesto tarybos narė Ona Balžekienė. Aleksoto seniūnijos vardu sveikino seniūnė Liukrecija Navickienė, sveikino VDU Botanikos sodo buvę direktoriai R. Daubaras ir V. Mildažienė, rektorius V. Kaminskas, VDU botanikos sodo draugų klubas ir buvę bendradarbiai.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content