Giesmių festivalis ,,Dėkoju mamai ir Marijai“

   Kai saulė pažadina žemę naujam gyvenimui ir žydėjimui, Rokų Šv. Antano parapijos koplyčioje skamba meilės kupinos dainos ir giesmės Mamai ir Marijai pašlovinti.

DSC04018DSC04023

  Gegužės 4 d. lopšelio darželio „Rokutis“ iniciatyva giesmių festivalis ,,Dėkoju mamai ir Marijai“ vyko jau dešimtą kartą. Festivalyje dalyvavo keturiolika ikimokyklinių ugdymo įstaigų. Pabaigoje vaikai į dangų paleido balionus su savo svajonėmis…

DSC04029DSC04034

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content