GERBIAMI DAINAVOS SENIŪNIJOS GYVENTOJAI

Gerbiami Dainavos seniūnijos

                              gyventojai !

Panaudojus Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 metų programos lėšas, organizuojama kelionė maršrutu:

Kaunas-Raudondvaris-Vilkija-Veliuona.

Išvykstame 2015-12-19 d. 9 val. iš Kauno kolegijos aikštelės (Pramonės pr.20)

Pasižvalgysime po Raudondvario architektūrinį ansamblį, o Raudondvario pilyje , aplankysime parodą – Marc Chagall “Stebūklo laukimas”.

Vilkijoje, apsilankysime etninės kultūros Juškų muziejuje. Važiuojant link Vilkijos, Medaus slėnyje sužinosime apie bites, medų ir patys galėsite pasigardžiuoti juo.

Prašome registruotis pas seniūnaitę Nijolę Ragauskienę, mob.tel.+370 610 44948

Kelionė nemokama, sinjorams bilietai – 6,30 ct., dirbantiems 8,30 ct.

Maloniai kviečiame dalyvauti

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content