GERB. BERMUDŲ GYVENTOJAI ! Artėjančių Šv. Velykų proga kviečiame į praktinį edukacinį užsiėmimą „ Kiaušinių marginimas vašku“

GERB. BERMUDŲ GYVENTOJAI !

Artėjančių Šv. Velykų proga kviečiame į praktinį edukacinį užsiėmimą

 

„ Kiaušinių marginimas vašku“

 kiausiniai

 
Praktinio užsiėmimo metu susipažinsime su tradiciniais kiaušinių marginimo raštais, tradicijomis ir papročiais. Vašku marginsime, bei keliomis spalvomis dažysime Velykinius margučius. Užsiėmimo trukmė apie – 2.5-3 val.

Praktinį marginimo vašku seminarą veda Tradicinių amatų meistrė Sigita Grigaliūnienė.

Visi norintys dalyvauti, registruojasi pas seniūnaitę Nijolę Ragauskienę,

Seminaras vyks T.Masiulio mokykloje 2016-03-22 d.11 val. Įėjimas iš kiemo pusės.

mob.tel.608 48493 arba el.p. [email protected]

Su savimi atsinešti virtus kiaušinius ir gerą nuotaiką.

Renginio organizatorė seniūnaitė Nijolė Ragauskienė;

Renginio globėjas LR Seimo narys Kazys Starkevičius.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content