Gegužės 26–28 d., garsiai ir ryškiai švęsime miesto gimtadienį!

Jau šį savaitgalį, gegužės 26–28 d., garsiai ir ryškiai švęsime miesto gimtadienį!

Trijų dieną fiestą rytoj atidarysime Laisvės alėjoje. Tarp Maironio gatvės ir Soboro nusidrieks tradicinė „Kiemų šventė“.

Veiksmo netrūks ir gimtadienio epicentru tapusiame Nemuno ir Neries santakos parke – čia įsikurs šeimų erdvės, Santakos parko skaitykla, o dalyvius stebins šviesų instaliacijos, vaizdo projekcijos, muzikiniai pasirodymai. Juos dovanos Linas Adomaitis, Gjan, Jessica Shy, „Ten Walls“ , Kamanių šilelis ir kiti žinomi šalies atlikėjai. Sulauksime ir svečių iš užsienio – „Someone like you“ Adele tribute, „Tungevaag“, „Aronchupa & Little Sis Nora“ ir dar daugiau.

Senamiestyje veiks tradicinė mugė su autentiškais amatininkų gaminiais, Vilniaus ir M. Valančiaus g. sankirtoje – Turizmo gatvė, o Kauno pilies lomoje – Hanza miestas.

Tai dar ne viskas! Savaitgalio programą rasite – bit.ly/kauno-gimtadienis, o nuolat atnaujinamą informaciją – bit.ly/svenciam-kartu.

 

Lauksime jūsų!

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content