Gegužės 22-26 d. Kauno J. Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos dešimtokai dalyvavo Erasmus+ projekto „Išradimai ir kultūrinis elgesys“ mokymo susitikime Kapujoje

Erasmus+ projekto „Išradimai ir kultūrinis elgesys“ mokinių veiklos Italijoje

 

Gegužės 22-26 d. Kauno J. Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos dešimtokai Justinas Katinas, Karolina Pociūtė, Viktorija Paulauskaitė bei anglų kalbos mokytoja Džilda Railienė ir projekto bendraautorė Kolomba Bulotienė dalyvavo Erasmus+ projekto „Išradimai ir kultūrinis elgesys“ mokymo(si) susitikime Kapujoje (Italijoje). Projekte dalyvavo mokiniai ir jų mokytojai iš partnerių šalių (Lenkijos, Turkijos, Slovėnijos, Rumunijos, Ispanijos) mokyklų.

Dalyviai iš Lietuvos buvo sutikti Italijos ITET FEDERICO II mokyklos mokinių, kurie atliko muzikinę programą. Visų projekte dalyvusių partnerių šalių mokyklų mokiniai pristatė pranešimus apie įvairius informacinių technologijų išradimus, kurie pakeitė žmonijos gyvenimą ir netgi jų elgesį. Mokiniai iš Lietuvos pasitelkė JAV verslo magnato ir išradėjo, vieno „Apple“ kompanijos įkūrėjų Steve Jobso biografijos faktus, jo motyvuojančias mintis, kalbėjo apie prietaisus, kuriuos jis sukūrė.

Visi Erasmus+ projekto dalyviai turėjo galimybę pasigėrėti nuostabaus grožio kraštovaizdžiu. Dalyviai aplankė į Romą, Koliziejų, Panteoną, Ispanijos laiptus, pasigrožėjo didingais senamiesčio fontanais. Taip pat dalyviai aplankė Karališkuosius Kazertos rūmus, kuriuos XVIII-ajame a. suprojektavo italų inžinierius ir architektas Luigi Vanvitelli, grožėjosi Vezuvijaus vaizdu Neapolyje. Taip pat užsuko ir į mokslinių išradimų parodą „Citta della Scienza“, lankėsi įvairiuose muziejuose, skanavo tradicinius itališkas patiekalus, šoko tautinius šokius, dainavo įvairiomis kalbomis.

Kauno J. Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla dalyvauja ne viename Erasmus+ projekte. Erasmus+ programos iniciatyvos šios mokyklos mokinius motyvuoja ir skatina siekti tolesnio tobulėjimo. Programa prisideda prie mokinių gebėjimų ir kompetencijų gerinimo, pažįstant kitų šalių tradicijas, kultūras ir istoriją.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content