Gedulo ir vilties diena

20220614-VRAU1077

 

10 val. ir 12 val. Šv. Mišios Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje. 

Iki 11.30 val. Gėlių padėjimas, prisimenant ir pagerbiant sovietinio režimo aukas bei politinius kalinius.

Vietos: prie paminklo kovotojų už Lietuvos laisvę Motinai Ramybės parke ir Kauno geležinkelio stoties perone.

11.50 val. Minėjimo renginys.

Vieta: Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje.

11.59 val. Visuotinė tylos minutė. Jau šeštus metus iniciatyvos metu įstaigos, įmonės, mokyklos, bendruomenės skatinamos minutei sustoti ir pagerbti nuo tremties bei kalinimų nukentėjusius tautiečius.

12–18 val. Tremtinių ir politinių kalinių pavardžių skaitymo akcija „Atminties neištremsi“. Prie skaitymų prisidėti kviečiami visi norintys. Registracija https://forms.gle/Dbk41is86e7b8fPM9

Vieta: Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelis

18 val. Kariliono muzikos koncertas. Varpų muzikos skambesį dovanos karilionininkė Austėja Staniunaitytė-Proietta.

Vieta: Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelis. 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content