Galima pasitikrinti geriamo vandens kokybę

Geriamas vanduo, užterštas mikroorganizmais ar cheminėmis medžiagomis, gali sukelti rimtų sveikatos problemų.
Nitratais ar nitritais užterštas vanduo neturi specifinio kvapo, skonio ar spalvos. Vandenį virinant ar filtruojant šios cheminės medžiagos nepasišalina.
Geriamo vandens kokybę galite išsitirti Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje, Aušros g. 44, Kaunas (darbo laikas I-V 8.00-17.00 val.).
Tikslesnė informacija Tel. (8 37) 33 16 99, (8 37) 33 16 72.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content