Gabiausiems Kauno vaikams – šėlsmas Donato Montvydo koncerte

Kaunas pagerbė miesto vardą garsinančius mokinius, konkursų ir olimpiadų nugalėtojus, juos paruošusius pedagogus bei daugiausia laureatų išugdžiusių mokyklų vadovus. Vietoje tradicinių padėkos raštų jiems įteikta muzikali dovana – Donato Montvydo koncertas. Į šventišką renginį pramogų ir laisvalaikio centre „Oazė“ pakviesta per tūkstantį moksleivių ir apie pusę tiek pedagogų.

Šiais mokslo metais Kaune 5–12 klasių auklėtiniai pademonstravo itin aukštus rezultatus miesto, respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose bei dalykinėse olimpiadose. Iš viso suskaičiuota net 1080 moksleivių, užėmusių nuo pirmos iki ketvirtos vietų.

Daugiausia – net 856 laimėjimai – pelnyti miesto konkursuose bei olimpiadose. Dar 224 prizinės vietos iškovotos respublikiniu bei tarptautiniu mastu.

Aukščiausiais balais įvertintos tiek teorinės, tiek praktinės vaikų žinios, o dalykų spektras aprėpia visas sritis – nuo tiksliųjų iki humanitarinių mokslų.

Miesto dovana gabiausiems mokiniams, juos parengusiems pedagogams ir mokyklų vadovams – gegužės 17-ąją pramogų ir laisvalaikio centre „Oazė“ surengtas Donato Montvydo koncertas. Prieš atlikėjo pasirodymą šventinio renginio scenoje nuskambėjo savivaldybės vadovų sveikinimai.

„Vieniems jau greitai, o kitiems šiek tiek vėliau ateis laikas rinktis studijas. Kad ir kur nuvestų tie keliai, prižadėkit, kad po visko sugrįšite į savo namus – į Kauną. Ačiū, kad garsinate miestą ir Lietuvą. Siekdami geriausių rezultatų, tuo pačiu rodote pavyzdį bendraamžiams. Ypatinga padėka – mokytojams, kurie labai stengiasi dėl jūsų“, – sausakimšoje renginių erdvėje susirinkusius jaunuosius kauniečius pasveikino meras Visvaldas Matijošaitis. 

Toks koncertas surengtas antrus metus iš eilės. Tai simbolinė miesto padėka, pagarbos ženklas ir paskatinimas toliau garsinti Kauną.

„Už laimėjimus konkursuose ar olimpiadose laureatai paprastai apdovanojami diplomais, suvenyrais. Nutarėme nebekartoti to paties, o verčiau sukurti emociją, gerus prisiminimus. Jau antrus metus būtent taip ir pasveikinome pažangiausius mokinius, miesto vardu įteikdami skambią dovaną – koncertą. Renginio atmosfera dar kartą įrodė, jog šis sumanymas tikrai pasiteisino, tad tęsime šią tradiciją ir toliau“, – kalbėjo renginį organizavusio Kauno švietimo inovacijų centro direktorė Rasa Bortkevičienė.

Praėjusiais metais vaikams koncertavo Vidas Bareikis.

Ryšių su visuomene informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content