Europos viešųjų erdvių meno akademija ‒ reginio ugdymo mokykla

Kvietimas teikti paraiškas dalyvauti tarptautinėje Kauno Reginio mokykloje, kuri vyks 2017 balandžio 24‒28 d. Kaune, Žemuosiuose Šančiuose.

Mokymai

Kviečiame teikti paraiškas į penkių dienų tarptautinę mokyklą, kurioje įgysite praktinių įgūdžių bei teorinių žinių apie miesto švenčių kūrimą ir procesijų bei eitynių meną. Mokymo metu vyks praktiniai užsiėmimai procesijų vadybos, judesio, garso, mobilių skulptūrų, ugnies paveikslų srityse.

Mokymų vadovai

Mokymus ves ilgametę viešų renginių patirtį turinčios organizacijos ir menininkai:

Walk the Plank“, DB (http://walktheplank.co.uk/), Psilikono teatras, LT (http://www.aukse.lt/psilikono_teatras.html), Brian Fleming, IE (http://www.brianfleming.ie/), Fidget Feet Aerial Dance Theatre, IE (http://www.fidgetfeet.com/) ir kt.

Kauno renginio mokyklos vadovai ‒ Ed Carroll ir Vita Gelūnienė (Žemųjų Šančių bendruomenė).

Mokymuose dalyvaus ir savo patirtimi dalinsis projekto partneriai iš Didžiosios Britanijos, Graikijos, Kipro, Airijos ir Bulgarijos.

Dalyviams

Ši mokykla skirta tiems, kuriems patinka dibti kartu neformalioje aplinkoje, tirti miesto viešasias erdves, kurti netikėtus ryšius bei mokytis vieniems iš kitų. Mokymų grupę sudarys 20 paraiškas pateikusių ir atrinktų žmonių. Mokykla sieks padėti pagrindus Šančių rajono kultūros šventei „Šančinės”, kuri vyks 2017 rugsėjo mėn.

Projekto dalyviams bus suteiktos darbo sąlygos, priemonės ir maitinimas.

Atlikus penkių dienų mokymus bus suteiktas sertifikatas. Du dalyviai bus atrinkti tęsti pilnai finansuojamus Reginio mokyklos mokymus Limerike ir Plovdive 2017 ir 2018 metais.

Datos

Paraiškos teikiamos iki kovo 10, 2017.

Dalyviai bus paskelbti kovo 24, 2017.  

Kauno Reginio mokykla vyks balandžio 24‒28, 2017.

Paraiškos forma

Kontaktai

[email protected]

Vita Gelūnienė, tel.: 869993787 

Ed Carroll, tel.: 865557359

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content